Výšivky a nášivky na míru

Chceš mít originální textil s vlastním motivem, ale spíše než potisk tě zaujaly vyšité motivy? Není problém. Nabízíme výšivky a nášivky na míru už od jednoho kusu. Díky tomu tak můžeš originální textil s výšivkou použít i jako dárek pro kamaráda nebo rodinu, ale třeba i hromadně pro firemní oděvy, pro sportovní tým nebo tu správnou partu.

Kdo jsme?

Jsme malá firma Bezvatriko, která se kromě vyšívání také věnuje výrobě potisků na míru a prodeji triček s vtipnými motivy. Rádi ti vyšijeme vlastní předpřipravený text, logo nebo obrázek, ale také můžeme pomoci s našimi profesionálními grafiky vytvořit přesně takový motiv, který se ti bude líbit. Stačí nám skica, nebo třeba obrázek z internetu. 

Vlastníme moderní vyšívací stroj, který umí vyšívat mnoha nitěmi zároveň a tak pro nás není překážkou ani barevný obrázek! Každý zákazník je pro nás jedinečný a proto se nemusíš bát, že bychom tvou zakázku odbyli jako “další z mnoha” 🙂

Nášivky a výšivky na přání

Máš vybraný bezva motiv a rád bys ho měl na oblečení nebo jiném textilu? Žádný problém! Podle druhu textilu jsou možné dva způsoby vyšívání.

  • Výšivka se vyšívá přímo na cílový textil. Její hlavní nevýhodou je, že ne každý textil je na to vhodný. Pro vyšítí obrázku přímo na textil musí být cílové umístění motivu dostatečně přístupné ze všech stran, a textil musí být schopný připevnění do vyšívacího rámu. Tento styl je tak nejlepší pro trička, mikiny a kšiltovky.
  • Nášivka je speciální látka, na které je motiv umístěn, a která se poté může připevnit na samostatný textil, ať už pomocí nažehlení, přišití nebo třeba suchého zipu. Dá se tak použít i pro textil, na který by motiv vyšít nešel, ať už kvůli tomu, že se nedá správně upevnit do rámu, nebo třeba na pracovní oděvy z velmi tvrdé látky, kterou by vyšívací stroj neprošil. Nášivka se také dá použít pro zakrytí trhlin a oděrek na oblíbeném kusu oblečení, kterého se ještě nechceš vzdát, ale oprava jiným způsobem by byla viditelná 😉

 

Na množství nezáleží

Rádi ti vytvoříme nášivku nebo výšivku na přání, ať už jeden kus pro vlastní potřebu, nebo třeba hromadnou objednávku pro firemní oblečení. Při větších zakázkách poskytujeme množstevní ceny.

Výšivky firemního loga pro upevnění firemní identity

Chceš ve svém podniku utužit firemní identitu? Firemní styl je jen začátek. Nic nepomůže image celé firmy než pracovní oděvy s logem firmy, když pracovníci společně vyrazí do terénu. Rádi ti poskytneme nášivky nebo výšivky s firemním logem, díky kterým budete všichni správně ladit.

Jak objednat vlastní výšivku či nášivku?

Pokud chceš vlastní výšivku nebo máš jakékoliv otázky, neváhej se s námi spojit a my ti rádi poskytneme nezávaznou nabídku! Jak na to?

  • Pomocí kontaktního formuláře v dolní části stránky. Po odeslání poptávky přijde obvykle do 24 hodin nacenění, kolik by tě motiv stál
  • Nebo nám můžeš poslat email na namiru@bezvatriko.cz, ve kterém nám můžeš poslat jakýkoliv další dotaz. 

Kolik mě bude výšivka na textil stát?

Pro nacenění potřebujeme poslat grafické zpracování loga ve formátu obrázku, nebo popis co by sis přál a naši grafikové mohou vytvořit návrh. Aby bylo nacenění přesné, je důležité uvést co nejvíce detailů, jako je celková velikost loga/obrázku, jak vypadá a z kolika se skládá barev, kde přesně má být na textilu umístěno a v poslední řadě také druh a množství samotného textilu.

 

Jednoduché logo může vyjít už od (CENA) za kus, plus digitalizace (CENA). Cena výšivky se počítá podle počtu stehů

 

Digitalizace je převedení loga/obrázku do vyšívacího souboru. U každého motivu je potřeba jen jednou a při více kusech nebo opakovaných objednávkách už není nutné ji hradit znovu. Toto ocení objednávky více kusů, například pro klubové oblečení pro reprezentaci, nebo opakované objednávky s firemním logem. Digitalizaci provádí náš profesionální tým v moderním softwaru, který nám umožňuje vytvořit podrobné logo či obrázek přesně podle tvých představ.

 

Pokud chceš jen vyšít text, jako například jména, ve fontu, který není třeba graficky zpracovat, digitalizace není nutná.

Za jak dlouho svou výšivku či nášivku na textil dostanu?

Po odsouhlasení cenové nabídky začneme zpracovávat vizualizaci/náhled, u kterého se možná ještě budeme potřebovat domluvit na drobných detailech. Jakmile bude finální náhled odsouhlasen, pustíme se do vyšívání.

 

Motivy na míru neposíláme na dobírku.

 

Termín dodání je většinou 7 – 10 dnů od uhrazení faktury, pro velké objednávky o více kusech se může termín dodání prodloužit. Během Vánoc nebo při velkém počtu zakázek se může termín opět opozdit, ale na tom všem se s tebou domluvíme.

 

Široký výběr

textilu k potisku

Originální návrh

od grafika na míru

Možnost tisku

vlastní fotografie

Potisk už

od 1 kusu